Kolejna wygrana rezerw Sandecji

Zespół rezerw Sandecji kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem podopieczni Roberta Kubieli pokonali rywali z Drwini. Dzięki kompletowi punktów Sandecja II wciąż liczy się w walce o zwycięstwo w IV lidze.

wsb3

GKS Drwinia – Sandecja II Nowy Sącz 0:2 (0:1)
0:1 Kopeć 3, 0:2 Grić 84
Sandecja II: Pietrzkiewicz: Basta, M. Nowak, Jarzębak, Gałecki, Zawiślan (60 Szarek), Potoniec, Brdej (85 Kozak), Gniecki, Kopeć (46 Grić), W. Nowak.
Sądeczanie rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. Już w 3 minucie Kopeć wykorzystał podanie od Gnieckiego posyłając piłkę do siatki gospodarzy. Zespół z Drwinii zaatakował, ale długo nie miał pomysłu na pokonanie bramkarza rezerw Sandecji. W 37 minucie po jednej z akcji GKS za faul w polu karnym sędzia wskazał na „wapno”. Znakomicie spisał się Pietrzkiewicz broniąc jedenastkę. Po zmianie stron zespół gospodarzy starał się wyrównać, ale obrona Sandecji II nie dała się zaskoczyć. Jednak podopieczni Roberta Kubieli nie zamierzali bronić wyniku i w 84 minucie Grić popisał się bardzo ładnym strzałem posyłając piłkę w samo okienko bramki Drwini.

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.