Kolejna porażka sądeckich juniorów

Zespół STK Wikar podejmował rywali z Tarnowa. Niestety nowosądecka młodzież nie sprostała drużynie gości wysoko przegrywając.

STK Wikar Nowy Sącz – Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 47:98 (10:16, 8:22, 14:33, 15:27)

Sędziowali: Anna Orzeł i Łkasz Oleksy.

STK Wikar: Konrad Bryja 11, Maciej Lelito 9, Bartosz Sommer 8, Mateusz Dziedzic 6, Lucjan Syktus 4, Szymon Połomski 3, Mateusz Stojda 2, Filip Bulanda 2, Jonasz Łukaszczyk 2, Jakub Czop.

Unia: Jakub Więckowski 22, Sebastian Szabaciuk 18, Igor Michalski 15, Mateusz Baziak 15, Kamil Rajca 13, Adrian Szumlański 6, Wojciech Gancarz 6, Mikołaj Wróbel 3, Szymon Skrzypek, Mikołaj Liszka.

Sądeczanie mimo własnego boiska nie byli faworytami i już pierwsze akcje zespołu z Tranowa pokazały, że zwycięzca może być tylko jeden – gości. Gospodarze walczyli bardzo ambitnie, ale na niewiele się to zdało. Przewyższający wzrostem sądeczan rywale bez większych problemów bronili się przed atakami STK przeprowadzając skuteczne akcje. Do przerwy zespół Unii prowadził 38:18. Po zmianie stron sądeczanie próbowali zaatakować rzucając za trzy punkty, ale na niewiele się to zdało. Błędy w ataku rywale zamieniali na punktowe kontry i w rezultacie na wysoką porażkę gospodarzy.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.