Kolejna młoda para przekazała dar dla Sądeckiego Hospicjum, ale to nie koniec...

Marianna Horowska i Maciej Worytko zaprosili na swój ślub przedstawicieli  Towarzystwa Przyjaciół Chorych ,,Sądeckie Hospicjum" Izabelę Iwańską-Berdysz  i dyrektora placówki - Mieczysława Kaczwińskiego, by Ci mogli przeprowadzić zbiórkę do puszki na szczytny cel. 

- Państwo młodzi postanowili wspólnie, że zamiast kwiatów na ich uroczystość, poproszą gości o przekazanie środków finansowych na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Hojni goście podczas uroczystości wrzucili do hospicyjnej puszki 1525 zł. Nowożeńcom oraz gościom dziękujemy za dar serca i gwarantujemy, że pieniądze zostaną przekazane na potrzeby naszych podopiecznych -  zapewnia zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych SH. 

Ale to jeszcze nie koniec, nowożeńcy obiecali, że będą wspierać hospicjum pomocą prawną, gdyż są prawnikami. Pani Młoda podziękowała również za opiekę nad jej bliską osobą, która ponad rok temu przebywała w Sądeckim Hospicjum.

- Życzymy szczęścia i ludzkiej życzliwości na nowej drodze życia. O naszej zapewniamy - piszą przedstawiciele hospicjum.

To już kolejna młoda para, która zdecydowała się na tak wspaniały gest.

Piękny dar nowożeńców dla Sądeckiego Hospicjum

Fot. Sądeckie Hospicjum/
Facebook

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.