Kolejna edycja konferencji szkoleniowej dla trenerów

5 marca MKS Sandecja S.A. związała się umową partnerską z Only Futbol. Wszystko to w ramach współorganizacji III Konferencji szkoleniowej Only Futbol.

KorzennaW2020

- Główny cel naszej współpracy to promocja oraz wspólne działanie na rzecz efektywności podczas III Konferencji Only Futbol. Ponadto Sandecja jest współorganizatorem sobotniego Forum Dyskusyjnego - powiedział prezes Only Futbol Stanisław Szpyrka.

Zadowolenia z faktu nawiązania współpracy z OF nie krył także prezes Sandecji Tomasz Michałowski.

Warto wiedzieć, że III konferencja Only Futbol odbędzie się w niedzielę 10 marca w Nowym Sączu. Na sobotę zaplanowano z kolei forum dyskusyjne na Stadionie Miejskim im. Ojca Władysława Augustynka przy ul. Kilińskiego 47.

Czytaj również: BYŁY PIŁKARZ SANDECJI POGRĄŻYŁ KORONĘ KIELCE [WIDEO]

Głównym tematem tego wydarzenia, skierowanego m.in. do trenerów, nauczycieli WF czy ludzi świata futbolu, będą „Małe gry w kompleksowym rozwoju piłkarzy" zaprezentowane przez grupę pięciu zaproszonych prelegentów specjalizujących się w jednym z wybranych filarów Only Futbol.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Adrian Maraś

Źródło: Sandecja.pl

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.