Koleje Małopolskie ze specjalną ofertą. Wprowadzono nowe bilety

Koleje Małopolskie ze specjalną ofertą. Wprowadzono nowe bilety

Koleje Małopolskie przygotowały specjalną wakacyjną ofertę dla turystów odwiedzających nasze województwo. Wprowadzono 3-dniowe oraz 7-dniowe bilety, uprawniające do nieograniczonej liczby przejazdów.

Nowa oferta obowiązuje w okresie od 1 lipca do 30 września. Dzięki 3- lub 7-dniowemu biletowi można podróżować pociągami Kolei Małopolskich po całej sieci połączeń, które są obsługiwane przez przewoźnika. Jest to obszar ograniczony następującymi stacjami i przystankami: Kraków Lotnisko (Kraków Airport), Wieliczka Rynek Kopalnia, Podbory Skawińskie, Oświęcim, Zakopane, Jasło, Nowy Sącz, Sędziszów oraz Krynica-Zdrój. Co ważne, oferta „Odkrywaj Małopolskę” dotyczy również połączeń, które są realizowane w ramach Autobusowych Linii Dowozowych (więcej informacji o ALD można znaleźć TUTAJ).

Jak informują przedstawiciele Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, wysokość opłat za wyżej wspomniane bilety jest zryczałtowana i nie zależy od odległości taryfowej. Cena biletu 3-dniowego wynosi 70 złotych, natomiast 7-dniowego – 140 złotych.

Bilet można kupić u obsługi pociągu, w aplikacji mobilnej iMKA (z ważnością rozpoczynającą się w dniu nabycia), w automatach biletowych MKA oraz za pośrednictwem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY (w przedsprzedaży do 30 dni naprzód). Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć TUTAJ.

fot. Biuro Prasowe UMWM


Czytaj też:

Barcice. Zderzyły się dwa samochody osobowe

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Thomas Bach przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Otwarcie Klubu Olimpijskiego. Jak ważną rolę miał Polski Komitet Olimpijski w inspirowaniu młodych pokoleń?

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.