Koleje Małopolskie ze specjalną ofertą. Wprowadzono nowe bilety

Koleje Małopolskie ze specjalną ofertą. Wprowadzono nowe bilety

Koleje Małopolskie przygotowały specjalną wakacyjną ofertę dla turystów odwiedzających nasze województwo. Wprowadzono 3-dniowe oraz 7-dniowe bilety, uprawniające do nieograniczonej liczby przejazdów.

Nowa oferta obowiązuje w okresie od 1 lipca do 30 września. Dzięki 3- lub 7-dniowemu biletowi można podróżować pociągami Kolei Małopolskich po całej sieci połączeń, które są obsługiwane przez przewoźnika. Jest to obszar ograniczony następującymi stacjami i przystankami: Kraków Lotnisko (Kraków Airport), Wieliczka Rynek Kopalnia, Podbory Skawińskie, Oświęcim, Zakopane, Jasło, Nowy Sącz, Sędziszów oraz Krynica-Zdrój. Co ważne, oferta „Odkrywaj Małopolskę” dotyczy również połączeń, które są realizowane w ramach Autobusowych Linii Dowozowych (więcej informacji o ALD można znaleźć TUTAJ).

Jak informują przedstawiciele Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, wysokość opłat za wyżej wspomniane bilety jest zryczałtowana i nie zależy od odległości taryfowej. Cena biletu 3-dniowego wynosi 70 złotych, natomiast 7-dniowego – 140 złotych.

Bilet można kupić u obsługi pociągu, w aplikacji mobilnej iMKA (z ważnością rozpoczynającą się w dniu nabycia), w automatach biletowych MKA oraz za pośrednictwem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY (w przedsprzedaży do 30 dni naprzód). Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć TUTAJ.

fot. Biuro Prasowe UMWM


Czytaj też:

Barcice. Zderzyły się dwa samochody osobowe

Reklama