Kobieta zatrzymana w sklepie za oszustwo. Czy to radna powiatowa?

Kobieta zatrzymana w sklepie za oszustwo. Czy to radna powiatowa?

oszustwo

Kilka dni temu nasz Czytelnik, poinformował nas o sytuacji, z jaką spotkał się, gdy robił zakupy w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. Widział wtedy policjantów, zatrzymujących pewną kobietę. Co ciekawe, jest pewny, że ją rozpoznał.

Zapytaliśmy sądeckich funkcjonariuszy o powód interwencji, która miała miejsce 14 maja w galerii Trzy Korony.

– W Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu prowadzone jest postępowanie dot. oszustwa, do którego doszło w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Nowego Sącza. Według zgłoszenia kobieta zmieniła metki na odzieży, którą chciała zwrócić do sklepu. Mieszkanka woj. podkarpackiego w dniu 14 maja br. usłyszała zarzuty oszustwa (art. 286 k.k.) – przekazała nam kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Jak zaznacza, ze względu na dobro toczącego się postępowania policjanci nie udzielają więcej informacji w tej sprawie.

Sprawa pewnie jakich wiele i z jakimi sklepowi sprzedawcy często się spotykają. Jednak co ciekawe, nasz Czytelnik rozpoznał w zatrzymanej kobiecie radną powiatu bieszczadzkiego… Ze względu na nieformalny charakter tej informacji i brak możliwości jej oficjalnego potwierdzenia, nie będziemy podawać szczegółów, które pozwoliłyby na identyfikację zatrzymanej.

fot. ilustr. NS, pixabay

Czytaj też: Mammobus zawita na Sądecczyznę. Badania są bezpłatne

Reklama