Kobieta, która zginęła w Podrzeczu, miała 85 lat

Kobieta, która zginęła w Podrzeczu, miała 85 lat

Do dramatycznego wydarzenia doszło wczoraj w Podrzeczu (gmina Podegrodzie). Kierujący osobówką potrącił starszą kobietę. Niestety jej życia nie udało się uratować, o czym informowaliśmy już TUTAJ. Dziś wiemy, że zmarła miała 85 lat.

– Wczoraj tj. 30 grudnia ok. godz. 17:00 w miejscowości Podrzecze na drodze powiatowej 52-letni mieszkaniec Sądecczyzny, kierując samochodem marki Volvo, potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię. Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej 85-letnia mieszkanka gminy Podegrodzie zmarła na miejscu zdarzenia – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Jak informował nas wczoraj mł. asp. Bartosz Izdebski z KWP Kraków, kierowca był trzeźwy.

Przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku są przedmiotem śledztwa. Wczoraj swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzili: Prokurator Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego.

fot.  OSP Podrzecze 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.