Koalicja z Kulturą rozdaje dziś nagrody!

Dziś, 30 listopada o godzinie 17:00 w Restauracji Panorama, przy ul. Romanowskiego 6 w Nowym Sączu odbędzie się wręczenie nagród dla uczestników konkursów: "wakacyjne wspomnienia", "kolory jesieni", i "z patriotyczną nutą". Wśród nagród czekają tablety Lenovo z wbudowanym modemem LTE oraz inne niespodzianki.

wsb3

- Planujemy wręczyć ponad 20 nagród, w tym nie 6, ale 7 tabletów ! Tak, będzie jeszcze jeden tablet więcej ! Dodatkowo będą cztery nagrody zespołowe - informują organizatorzy z Koalicji Nowosądeckiej. - Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów prac zgłoszonych we wszystkich konkursach w ramach “Koalicji z kulturą”, wraz z rodzicami, rodzeństwem, babcią, dziadkiem oraz nauczycielami. Obiecujemy, że każdy kto przyjdzie coś dostanie. Na każdego czekają słodycze w celu rozładowania stresu  związanego z oczekiwaniem na ogłoszenie wyników.

 

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.