Genialni Lokalni Globalni. Nominowany Antoni Malczak

Genialni Lokalni Globalni. Nominowany Antoni Malczak

Sądeczanin z urodzenia i dozgonnej miłości, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Stworzył wspólnie z zespołem rozpoznawalne w całej Polsce i szeroko poza jej granicami znaczące wydarzenia kulturalne, między innymi: Międzynarodowy Festiwal Święto Dzieci Gór, Festiwal imienia Ady Sari, Festiwal Wirtuozerii i Żartu Muzycznego Fun and Classic i inne, których kolejne edycje były mocnym akcentem roku 2018 na kulturalnej mapie Polski i Europy.

Zbudował sobie wielki autorytet wśród działaczy zajmujących się kulturą, mającą swój rodowód w górach. Na pytanie o hobby odpowiada, że na pewno takim zajęciem była dla niego kiedyś praca przy warsztacie stolarskim.

Drewno, jak podkreśla, to cudowny naturalny materiał, którego obróbka dawała mu wiele satysfakcji i przyjemności. Niestety, od wielu lat w tej definicji hobby zabrakło jednego elementu – czasu wolnego. Dlatego hobby zastąpiła mu praca zawodowa w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ, która również daje mu wiele przyjemności i satysfakcji.

Aby oddać głos na Antoniego Malczaka kliknij —>TUTAJ i przejdź na dół strony, gdzie znajduje się głosowanie. 

Genialni Lokalni Globalni – ostatnie godziny głosowania!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.