Kickboxing. Mamy wicemistrzynię Polski! „Drobny niedosyt”

Kickboxing. Mamy wicemistrzynię Polski! „Drobny niedosyt”

Po tym jak Natalia Dulian sięgnęła po brąz Mistrzostw Polski w lowkick (więcej) przyszła pora na kolejny sukces. Ta trenująca w Grybowie a mieszkająca w Nowym Sączu zawodniczka UKS Gladiatora Binczarowa pokazała się ze świetnej strony w Mistrzostwach Polski w fullcontact, które odbywały się w Swarzędzu zdobywając srebrny medal!

Natalia wywalczyła swój krążek w kategorii juniorek -56 kg. W walce półfinałowej sądeczanka pokonała 3:0 Aleksandrę Trawczyńską z Brzezin, zaś w finale nieznacznie uległa Nicoli Kaczmarek, reprezentantce Kalisza.

Czytaj również: PREZES TOMASZ MICHAŁOWSKI NAGRODZIŁ PIŁKARZA MIESIĄCA W SANDECJI. „ON TO POKAZUJE”

W naszej Natalce drzemie ogromny potencjał, więc pozostaje drobny niedosyt, ale srebrny medal Mistrzostw Polski to też duży sukces! Kolejny element dokładamy do naszego bagażu doświadczeń i zabieramy się do dalszej pracy, tak aby następnym razem stanąć na najwyższym stopniu podium! – relacjonuje trener UKS Amadeusz Kwiatkowski.

Czytaj również: B KLASA. EKIPA ZE STRÓŻ ROZBITA U SIEBIE. 10 GOLI SNAJPERA I POST NA EKSTRAKLASA TROLLS!

Gladiator Binczarowa składa podziękowania dla sponsorów, którzy wsparli klub w kwestii wyjazdu. Mowa o Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu i firmie Nikko Polska.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UKS

Share on twitter
Share on facebook