Prezes Tomasz Michałowski nagrodził piłkarza miesiąca w Sandecji. „On to pokazuje”

W przerwie sobotniego starcia Sandecji Nowy Sącz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:0) pomocnik gospodarzy Dominik Kun został nagrodzony statuetką Piłkarza Miesiąca.

wsb3

Zawodnik zdobył ten tytuł w marcu. A wszystko dzięki głosowaniu na Facebooku. Głos oddawało się za pomocą reakcji przypisanej do danego kandydata. W szranki stanęli wspomniany Kun oraz Michal Piter-Bućko i Radosław Kanach.

25-latek uzbierał 288 polubień tzw. lajków. Kanach miał 253, zaś Słowak 51.

- Dominik jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy więcej takich wyróżnień! - podała oficjalna witryna internetowa nowosądeckiego klubu.

- Dominik pokazuje, że ma spore umiejętności. Potwierdza też przy tym, że nie pomyliliśmy się co do jego osoby decydując się na transfer – mówi Dobremu Tygodnikowi Sądeckiemu prezes Michałowski.

Kun trafił na Kilińskiego tej zimy. Wcześniej występował m.in. w Stomilu Olsztyn, Wiśle Płock czy Pogoni Siedlce. Dla Sandecji rozegrał jak na razie 7 spotkań w lidze, w których zdobył jedną bramkę, przeciwko Warcie Poznań (2:1).

Fot. Sandecja.pl/A.Maraś

Źródło: Sandecja/własne

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.