Kickboxing. Dudek pokonał Białorusina! „Spodziewałem się, że będzie ciężko”

Rafał Dudek z Fight House Nowy Sącz triumfował w sobotę na gali DSF Kickboxing Challenge, która odbyła się w Nowym Dworze Mazowieckim. 34-latek z Nowego Sącza pokonał Białorusina Zhorę Akopyana w pojedynku trwającym trzy rundy (kategoria 71 kg).

wsb3

– Nastawiałem się na trudny pojedynek i tak było – mówi Dudek. – Rywalem był mistrz Białorusi i Muai-Thai, czyli nie byle kto. Najważniejsze, że nie dałem się wytrącić z równowagi, cały czas robiłem swoje.

– Fajnie wyszedł nam ten pojedynek. Walka była dynamiczna, cały czas coś się działo. Kibice z pewnością się nie nudzili – dopowiada 34-letni wojownik.

Już w maju Dudek może wrócić na ring. – Mam intratną zagraniczną ofertę walki, ale chciałbym też powalczyć o pas mistrza federacji DSF.

Zawodnik podkreśla, że bardzo pomogło mu wsparcie rodziny, zwłaszcza żony Katarzyny oraz córek Balbiny i Rity a także kolegów z Fight House Nowy Sącz.

– Bardzo Wam za to dziękuję! – podsumowuje.

Tymczasem zaraz po walce na klubowym facebookowym profilu Fight House napisano:

– Victory! Co tu dużo gadać! Pojechali i zrobili to, co obiecali. Teraz droga otwarta o walki o pasy DSF zarówno dla Marcina jak i Rafała. Szczególne podziękowania dla trenera Tomasza Mamulskiego za wsparcie w narożniku. Mamy nadzieję, że wytrzyma z nami jeszcze kilka gal. Dziękujemy za Wasze dobre słowa, za doping, za to, że tylu fanów zasiadło przed telewizorami dla naszych walk! Nie spodziewaliśmy się takiego gradu wiadomości od Was!

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. archiwum DSF

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]