KASINA WIELKA: Oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego w Małopolsce

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza miłośników zimowej rekreacji  na oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego, które odbędzie się w piątek, 10 stycznia 2020 w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk, na Stacji Narciarskiej Kasina Ski.

WSB2020

- To doskonały czas, by uwagę miłośników białego szaleństwa zwrócić na Małopolskę - idealny region dla rodzin z dziećmi, w którym dobra infrastruktura turystyczna i specjalne trasy dla najmłodszych gwarantują bezpieczne szusowanie - kusi Barbara Pabian z Małopolskiej Organizacji Turystycznej

Małopolska Organizacja Turystyczna  organizuje Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego od 2007 roku, za każdym razem w innej stacji narciarskiej. Każdego roku w ramach wydarzenia odbywa się spotkanie ludzi działających w branży turystycznej (szczególnie skupionej wokół sportów zimowych), przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, dziennikarzy i wszystkich miłośników białego szaleństwa.

- Nie inaczej będzie tym razem. Otwarciu Sezonu Narciarskiego towarzyszyć będzie seminarium branżowe, które stanie się doskonałą platformą wymiany doświadczeń i dyskusji na temat zimowych atrakcji turystycznych. Zgromadzi ono ekspertów, polityków, samorządowców, przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju i Polskiej Organizacji Turystycznej oraz mediów ogólnopolskich i regionalnych. Seminarium rozpocznie się o 16:00 w budynku górnej stacji. Po konferencji, o godzinie 18:30 na terenie obok górnej stacji świętujemy otwarcie sezonu - informują organizatorzy.

Termin wydarzenia pokrywa się z rozpoczęciem ferii zimowych w Polsce. Przygotowano zatem mnóstwo atrakcji dla dzieci. Od godziny 15:00 na terenie przed stokiem szkoleniowym (dolna stacja) do wspólnej zabawy najmłodszych zaproszą Inspektor Wawelek  i Pingwinek.

 

"Gliniarze" na nartach rozpoczęli patrole na beskidzkich stokach

 

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.