Karate. Sądeczanka z NKS wywalczyła złoty medal!

Karate. Sądeczanka z NKS wywalczyła złoty medal!

Nowosądecki Klub Sportowy Karate Kyokushin wystąpił ostatnio na zawodach Carbon CUP, które odbyły się w Jastrzębiu-Zdroju.

W Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Carbon CUP wystartowało 360 zawodników z 36 klubów karate, z Polski i Czech.

NKS Karate Kyokushin reprezentowali: Martyna Janik, Adam Rams, Klaudia Kowalska, Monika Rams, Szymon Ogórek i trener/sędzia karate shihan Andrzej Krawontka.

Czytaj również: JU-JITSU. SĄDECZANIE Z DEXTERS TEAM POWOŁANI DO KADRY!

Złoty medal przypadł w udziale Klaudii Kowalskiej, która okazała się bezkonkurencyjna w kategorii Kumite (walka sportowa karate) wśród juniorek młodszych. Klaudia jest reprezentantką kraju, uczestniczką Mistrzostw Europy w Portugalii i Rosji.

Czytaj również: SANDECJA DOKONAŁA TEGO JAKO PIERWSZA W TYM SEZONIE!

Po brązowe krążki sięgnęli natomiast Szymon Ogórek (kumite juniorów) oraz Adam Rams (kadeci) i Monika Rams wśród juniorek.

W zawodach nie wystąpiła Karolina Sekuła, brązowa medalistka Mistrzostw Europy Karate Kyokushin (Portugalia 2019 i Rosja 2018). Wszystko przez przygotowania do udziały w Pucharze Polski we Włocławku, który odbędzie się 14 grudnia.

Wyniki sportowe osiągane przez zawodników Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin to efekt pracy kadry szkoleniowej klubu z ponad setką uczestników treningów w DOJO NKS – mówi Andrzej Krawontka, klubowy trener.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: NKS; własne.

Share on twitter
Share on facebook