Kapitan Sandecji wrócił na boisko po długiej przerwie!

Kapitan Sandecji wrócił na boisko po długiej przerwie!

Dawid Szufryn pierwszy raz od ubiegłorocznego grudniowego starcia z GKS Katowice (0:0) znów wystąpił w meczu ligowym. Popularny „Ciufa” w sobotę wszedł na murawę w doliczonym czasie gry potyczki z Wartą Poznań, którą Sandecja wygrała 2:1.

32-letni obrońca, kapitan nowosądeckiego klubu, narzekał na uraz stawu skokowego. Najpierw przeszedł zabieg, a następnie walczył z powikłaniami. W tym roku, podczas gdy jego koledzy normalnie trenowali on jedynie truchtał. Z czasem „Ciufa” zaczął brać jednak udział w kolejnych treningach, ćwicząc z coraz większym obciążeniem. Efekty tego, że idzie dobre, zobaczyliśmy w sobotę.

Czytaj również: WYCHOWANEK SANDECJI NA TOPIE!

A jak swój powrót na murawę, w dodatku od razu na stadionie przy Kilińskiego komentuje sam zainteresowany?

Jest bardzo pozytywnie. Cieszę się z tego, że jestem już w tym centrum, wśród chłopaków. Mogę pomagać im moją mentalnością – zdradza.

Czytaj również: BYŁY SNAJPER SANDECJI STRZELA W EKSTRAKLASIE GOLA ZA GOLEM [WIDEO]

Straciłem właściwie trzy miesiące okresu przygotowawczego. Trener zdecyduje, jaka będzie teraz moja rola w zespole. Będzie szansa na występ, to wejdę i będę walczył. Taka jest kolej rzeczy. Odczuwam ból kolana, ale nie jestem młodzieniaszkiem, tak może być już cały czas. Mimo to nie zamierzam narzekać, jestem gotów do gry! – podsumowuje Szufryn.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło/foto: własne

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.