Kamionka Wielka: zdążymy z pomocą dla Oleńki!

Kamionka Wielka: zdążymy z pomocą dla Oleńki!

Oleńka ma 6 lat i urodziła się z wrodzoną wadą serduszka oraz z zespołem Downa.  Ma dwie siostry – Zuzię i Patrycję oraz wspaniałych kochających rodziców – Tomka i Ewę. Sama miłość jednak nie wystarczy, aby wykorzystać wszystkie dostępne w medycynie i fizjoterapii szanse na zdrowe, szczęśliwe życie Oli. 

Dziewczynka ostatnio została poddana operacji kardiochirurgicznej, dzięki której rodzice nie muszą już bać się o  jej życie. Ze względu na stan zdrowia musi być pod stałą opieką lekarzy specjalistów: kardiologa, endokrynologa, pedologa, ortopedy, genetyka, neurologopedy, psychologa, fizjoterapeuty i okulisty.

Koszty prywatnych wizyt oraz dojazdy do specjalistów są niestety bardzo wysokie. Turnusy rehabilitacyjne i logopedyczne, a także zajęcia z terapeutami to dla Oli szansa na rozwój, ale niestety one również wymagają potężnych nakładów finansowych.

Ola jest podopieczną fundacji ” Dzieciom Zdążyć Z Pomocą”. Aby jej pomóc, można przekazać 1% swojego podatku. To nic nie kosztuje, a może pomóc dziewczynce lepiej funkcjonować i ciągle się rozwijać. Każdemu, kto chciałby pomóc Oleńce podajemy dane do PIT:

Fundacja „Dzieciom Zdążyć Z Pomocą”

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

KRS 0000037904

Cel 1% należy wpisać:  18430 Jarosz Aleksandra.

 

 

 

Inne jest piękne, czyli jak Tomek został tatą Oli

Reklama