Kamionka Wielka. Wjechał na mostek, pod kołami załamały się deski

Kamionka Wielka, OSP Królowa Górna, samochód, most

Kronika zdarzeń. Kierowca busa wjechał na most i omal z niego nie spadł. Pod ciężarem pojazdu kilka desek pękło, a koła samochodu ugrzęzły w dziurawej przeprawie. Do zdarzenia doszło około 13.40 w Kamionce Wielkiej.

Na pomoc pospieszyli strażacy z JRG 1 Nowy Sącz oraz OSP Królowa Górna. Wezwano również Policję. Kiedy służby dotarły na miejsce, samochód opierał się na elementach konstrukcyjnych mostu.

,,Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Po wykluczeniu zagrożenia, pojazd został przekazany właścicielowi, który przy pomocy ciężkiego sprzętu mechanicznego przystąpił do wydobywania pojazdu” – relacjonują strażacy OSP Królowa Górna.

Jak przekazała w rozmowie z naszą redakcją komisarz Justyna Basiaga – rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

– Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji. Kierujący samochodem dostawczym Fiat Ducato wjechał na mostek prowadzący do tej posesji w wyniku czego załamały się pod kołami deski, samochód zawisł i oparł się o barierkę. Okoliczności tego zdarzenia  będą wyjaśniane – poinformowała komisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.