Kacper Zając i Adam Wójtowicz z Fight House Nowy Sącza zadebiutują w zawodowym ringu

Kacper Zając i Adam Wójtowicz z Fight House Nowy Sącza zadebiutują w zawodowym ringu

Już w sobotę w dalekim Słupsku dwójka debiutantów z nowosądeckiego klubu Fight House stoczy swoje walki dla nowo powstałej kickboxerskiej federacji „Time for K1”. Podopieczny trenera Rafała Dudka – Kacper Zając (ubiegłoroczny Mistrz Polski Juniorów k1) zmierzy się z obecnym Mistrzem Polski, Dawidem Jańczakiem. Z kolei Adam Wójtowicz stoczy walkę z Oskarem Walluszkowskim (Husaria Słupsk).

Obydwaj zawodnicy klubu Fight House po raz pierwszy wyjdą do zawodowego ringu. Walki będą się toczyć bez kasków i ochroniaczy na nogi. – Cieszę się bardzo, że nasi zawodnicy są zapraszani na gale ogólnopolskie, bo to świadczy o wysokim poziomie szkolenia i renomie klubu Fight House Nowy Sącz. Walczymy na wyjeździe więc wiadomo, że zawsze jest trudniej. Ale Kacper i Adam są bardzo dobrze przygotowani – mówi Rafał Dudek.

Transmisję gali można obejrzeć na kanałach Polskiego Związku kickboxingu. – Ten wyjazd w dużej mierze jest możliwy dzięki wsparciu sponsorów i partnerów, którym serdecznie dziękuję. Trzymajcie kciuki za sądeckich wojowników. Dumnie reprezentują klub i cały nasz wojowniczy region – dodaje Rafał Dudek.

Czytaj także: Jedyny taki TIR na świecie? Kordian zwieńczył dzieła i oświetlił pojazd [ZDJĘCIA]

Fot: RD

Share on twitter
Share on facebook