Kabaret Hrabi bawił do łez na deskach sądeckiego Sokoła [zdjęcia]

Jeśli śmiech to zdrowie, to przypuszczać można, że uczestnicy sobotniej gali Ziarnka Gorczycy stali się niemal nieśmiertelni. Ponad 1,5-godzinny spektakl pod intrygującym tytułem ,,Cyrkuśniki" w wykonaniu kabaretu Hrabi okazał się prawdziwą eksplozją humoru. Czwórka artystów wprawiała widzów w osłupienie, angażowała do udziału w swoim występie, a przede wszystkim bawiła do łez.

Renault2

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch zaprezentowali na deskach sceny Małopolskiego Centrum Kultury ,,Sokół" nie tylko ogromny talent komiczny oraz aktorski, ale i muzyczny.

- Kabaret Hrabi istnieje na scenie wystarczająco intensywnie, by wiedzieć, że aktorstwo to nie tylko zawód i przyjemność, ale też służba. Lata zaprzeczania, że nieee, że gust należy kształtować, na scenie nie pajacować, napotkały opór. Nadszedł czas, by się wyrzec. Czego się da, a przede wszystkim idei. Czas, by ludziom służyć i tym służeniem rozbawiać - zapowiadała przed występem kabaretu prowadząca galę.

W programie ,,Cyrkuśniki" kabaret Hrabi oddał się w ręce publiczności i postanowił spełniać jej życzenia. „Zrobimy wszystko, nie mamy godności” - zapewniali aktorzy na początku występu.

Jak powiedzieli, tak zrobili, a śmiechom nie było końca. Nie obyło się bez oklasków na stojąco oraz muzycznego bisu w wykonaniu artystów.

Kabaret Hrabi powstał pod koniec 2002 roku i od tamtej pory z powodzeniem rozbawia polskich pesymistów.

fot. KNB, NS

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.