Już wkrótce poznamy laureata nagrody im. Dra Jerzego Masiora

Nadia Kopkowicz, Oliwia Ślipek, Stanisław Dziedzic, Krystian Gizicki, Karol Lis, Mateusz Perz… Sześcioro wspaniałych artystów znów zawalczy o nagrodę im. Dra Jerzego Masiora. Kto otrzyma dwunaste już wyróżnienie fundacji? Tego dowiemy się wkrótce podczas Koncertu Galowego w MCK Sokół. Nie może was tam zabraknąć!

Fundacja im. Dra Jerzego Masiora zaprasza na wyjątkowy wieczór w towarzystwie sztuki. Moc wrażeń zapewni wszystkim zebranym sześcioro sądeckich artystów, nominowanych do nagrody patrona fundacji, wręczanej już po raz dwunasty. 

Nagroda przyznawana jest młodych artystom z Sądecczyzny za wybitne osiągnięcia w dowolnej dziedzinie sztuki. W ten sposób fundacja honoruje osoby młode (do 25 lat), posiadające szczególny talent, a których sukcesy pozytywnie wpływają na rozwój i promocje miasta Nowego Sącza i Regionu.

W gronie dotychczasowych laureatów znaleźli się: Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska, Małgorzata Wygoda i Magdalena Pikuła.

Tegoroczny koncert galowy połączony z prezentacjami artystycznymi nominowanych do Nagrody, ogłoszeniem decyzji Kapituły, wręczeniem Nagrody Laureatowi A.D. 2018, plebiscytem na laureata publiczności oraz aukcją i losowaniem obrazu Dra Jerzego Masiora odbędzie się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu. Początek o godz. 17:00

Gościem specjalnym koncertu będzie Jakub Łęczycki – baryton, przy fortepianie Anna Natanek. Imprezę tradycyjnie poprowadzą Julia Kaczmarczyk i Jakub Bulzak. 

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

 

 

Nagroda im. Doktora Jerzego Masiora 2017 przyznana. Trafiła do Magdaleny Pikuły

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.