Już w sobotę. Dudek vs Kocaj na Babilon MMA 40. Transmisja w Polsacie [ZAPOWIEDŹ]

Już w sobotę. Dudek vs Kocaj na Babilon MMA 40. Transmisja w Polsacie [ZAPOWIEDŹ]

Sądecki kickbokser Rafał Dudek wraca do swojej koronnej formuły. Już w najbliższy weekend podczas gali Babilon MMA 40 w Wieliczce zmierzy się z Patrykiem Kocajem. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport oraz Super Polsat.

Swoje dwie poprzednie walki Dudek stoczył w formule bokserskiej. Obydwie wygrał. Zawodnik ma ważny kontrakt z federacją Babilon. Tym razem zawalczy K1, czyli formule, w której odnosił największe sukcesy walcząc z USA, Japonii czy Tajlandii. Warto wspomnieć, że tytuł Mistrza Świata zdobył na egzotycznej wyspie Trynidad i Tobago, gdzie znokautował zawodnika gospodarzy w drugiej rundzie. Po raz ostatni w formule kickboxerskiej wygrał pod szyldem federacji FEN.

Jubileuszowa, bo 60 gala Babilon MMA będzie także okazją, aby Rafał Dudek odniósł swoje 30 zwycięstwo w karierze. Na jego drodze stanie jednak Patryk Kocaj, podopieczny Łukasza Jarosza. – Jest silnym fizycznie i doświadczonym zawodnikiem. Ma mnóstwo walk na koncie. To może być trudna i ciężka przeprawa – mówi sądecki wojownik.

Zachęcamy kibiców z Nowego Sącza, aby wybrali się do pobliskiej Wieliczki. Ci, którzy zdecydują się pozostać w domach będą mieli szansę obejrzeć poczynania Rafała Dudka podczas transmisji w Polsacie.

Fot: RD / Babilon MMA

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama