Już jutro koncert Lao Che. Rozdajemy podwójne zaproszenia!

Już jutro w krynickiej Pijalni wystąpi zespół Lao Che. Z tej okazji mamy dla Was dwie podwójne wejściówki. Co zrobić żeby je wygrać? Przeczytaj poniżej. W najbliższy weekend odbędzie się również koncert Pawła Domagały, który zasłynął swoich przebojem ,,Weź nie pytaj”. 

wsb3

Piątą edycję imprez pod hasłem ,,Krynica Źródłem Kultury” zainaugurował Maciej Maleńczuk. Jak zwykle na scenie Pijalni pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przed każdym z koncertów występują też finaliści warsztatów Festiwalu Supportów.

Mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenie na koncert Lao Che, który odbędzie się jutro (25 stycznia) o godzinie 19:00 w Pijalni Głównej.

Aby otrzymać jedno z nich, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o koncercie i w komentarzu pod nim napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś znaleźć się jutro przed krynicką sceną i słuchać występu Lao Che.

Będzie nam również miło, jeśli post dotyczący koncertu udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś (24. stycznia) do godz. 22. Później wyłonimy zwycięzców, czyli autorów najciekawszych komentarzy.


Jutrzejszy koncert będzie promował najnowszą płytę zespołu Lao Che pt. „Wiedza o Społeczeństwie”. Kapela sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla ich twórczości przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję albumu ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Harmonogram wydarzeń z cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury”: 

Lao Che 25 stycznia 19.00

Paweł Domagała 26 stycznia 19.00

Dżem 1 lutego 19.00

IRA 2 lutego 19.00

Margaret 3 lutego 19:00

Happysad 8 lutego 19.00

Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów 9 lutego 19.00

Dawid Podsiadło 11 lutego 19.00

Drugi koncert Dawida Podsiadło 12 lutego 

Lady Pank 15 lutego 19.00

Andrzej Piaseczny 16 lutego 19.00

Kabaret Hrabi 17 lutego 19.00

Ania Dąbrowska 22 lutego 19.00

Więcej szczegółów i zakup biletów —>TUTAJ

Źródło: organizator 

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]