Już jest nowy teledysk kapeli Ciupaga! Podoba się?

Kapela Góralska Ciupaga długo kazała czekać fanom na premierę nowego teledysku ,,Zguby”. Emocje rosły z każdym dniem. Wczoraj w Auli PWSZ w Nowym Sączu zaproszeni goście i media mogły po raz pierwszy zobaczyć nowy klip. Dziś, ku uciesze wielu, zespół podzielił się efektem swojej ciężkiej pracy. Tym razem nagrywał ze znanym aktorem – Andrzejem Grabowskim.

Teledysk kręcony był między innymi na Dworcu Kolejowym w Nowym Sączu. Do udziału zaproszeni zostali aktorzy sądeckiego Teatru Nowego, ale także wszyscy mieszkańcy Sądecczyzny. O nagraniu pisaliśmy TUTAJ. Gwiazdą teledysku jest znany aktor, Andrzej Grabowski, który wcielił się w rolę producenta muzycznego. Słowa do utworu napisał Paweł Cabała, natomiast muzyką i aranżacją zajęli się Paweł Gałysa i Marcin Bobak.

Józef Więcławek, aktor znany m.in. z reklamy telewizyjnej jednego z banków wcielił się w policjanta. Można go zobaczyć także w sądeckim Teatrze Nowym.

– Jeszcze żadnej roli w taki sposób nie dostałem – wyznał aktor. Pewnej słonecznej, pięknej niedzieli jechałem rano po Piotrka i w terenie zabudowanym przekroczyłem dozwoloną prędkość. Przyjaciele z Policji, prawdopodobnie ze Starego Sącza ,,poczęstowali mnie” dosyć dużą ilość punktów. Piotrek tak się przejął, że za dwa dni zadzwonił i powiedział, że zagram w teledysku rolę policjanta – wspomina Więcławek. 

Nowa piosenka kapeli Ciupaga opowiada o tytułowych zgubach i naszym codziennym roztargnieniu.

–  Zyjemy w takich casach: kozdy biega, kozdy jest zagoniony. Wstajemy rano, no i zapominamy o prostych rzecach. Nie wiemy kaj my posiali telefon, kluce… sukomy portfela i innych drobiazgow. Casami ratunkiem do tego jest święty Antoni – mówił wczoraj z góralską gwarą lider zespołu, Piotr Krzywdziński.

Utwór porywa do tańca, a klip bawi do łez. Obejrzyjcie i przekonajcie się sami.

Góralski zespół wokalno-instrumentalny istnieje od 2005 roku i pochodzi z Łącka. Szerszej publiczności dał się poznać podczas IX edycji programu Mam Talent, gdzie usłyszał 3 x Tak. Kapela Ciupaga podbiła serca jurorów oraz publiczności i tym samym trafiła do finału telewizyjnego show. Zespół ma już za sobą nagranie debiutanckiego teledysku ,,Dziewczyno” z aktorką, prezenterką i Młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich – Agnieszką Kaczorowską. Odniósł on spory sukces, a obejrzało go niemal 1,5 mln osób. Ciupaga gościła też w wielu programach telewizyjnych m.in. w ,,Pytaniu na śniadanie” oraz ,,Teleekspresie”.

Kapeli Góralskiej Ciupaga życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej relacja ze wczorajszej uroczystości.

Kapela Góralska Ciupaga & Andrzej Grabowski. Premiera teledysku w Nowym Sączu. Była moc! [FILM]

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.