Kapela Góralska Ciupaga & Andrzej Grabowski. Premiera teledysku w Nowym Sączu. Była moc! [FILM]

W Auli PWSZ w Nowym Sączu odbyła się uroczysta premiera ,,Zguby” – nowego teledysku Kapeli Góralskiej Ciupaga. Możemy zdradzić tylko, że warto czekać do jutra, aby w sieci obejrzeć klip, w którym wraz z zespołem wystąpił aktor Andrzej Grabowski. 

Piotr Krzywdziński, czyli wokalista i skrzypek zespołu podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania teledysku m.in. staroście nowosądeckiemu – Markowi Pławiakowi, prezydentowi miasta Nowego Sącza Ryszardowi Nowakowi, czy też Radnemu Województwa Małopolskiego – Stanisławowi Pasoniowi, skądinąd swojemu wujkowi. Wyrazy wdzięczności popłynęły do masy osób: przedsiębiorców, samorządowców, którzy otrzymali od kapeli w podziękowaniu ciupagę i ,,coś” na zimne wieczory.

 – Jestem zaszczycony, że mogę tutaj być wśród Państwa i razem z zespołem Ciupaga, który nie ukrywam, jest takim miodem na serce dla mnie, dla zarządu powiatu, dlatego że jest to nasz produkt eksportowy, promocyjny, najlepszy. Chciałem pogratulować zespołowi, bo zrobiliście niesamowicie dużą i cenną pracę dla całego regionu, a także dla własnych rodzin, osób Wam najbliższych. Serce się raduje, gdy widzę owacje na stojąco dla waszych utworów. Wnoszą one radość, energię, a dodatkowo pokazują piękną tradycję tego regionu, w którym wszyscy żyjemy. Będziemy nadal się starać wspierać Waszą karierę i pomagać. W obecności wszystkich gości, chcę to dzisiaj zagwarantować – mówił Marek Pławiak, starosta nowosądecki.

Było wiele serdeczności, radości, aż wreszcie to, na co wszyscy czekali – premiera nowego teledysku ,,Zguby”. Publiczność była zachwycona i świetnie się bawiła, a kapela Ciupaga dostała gromkie owacje na stojąco. Zwieńczeniem wydarzenia był pełen energii koncert zespołu. Krótki filmik z występu możecie zobaczyć poniżej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.