Już jest! McDonald's przy rondzie w Starym Sączu otwarty

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników burgerów, frytek, kawy i lodów z McDonald's. Dziś przy ul. Jana Pawła II 77A, przy rondzie krzyżującym drogę krajową 87 z drogą wojewódzką 969 otwarto nową restaurację. To już 35 McDonald’s w Małopolsce. 

Renault2


Restauracja McDonald’s w Starym Sączu wraz z usługą McDrive jest otwarta dla gości codziennie w godzinach 6:00 do 24:00, a w piątki i soboty od 6:00 do 2:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Wnętrze zostało urządzone w stylu Wood & Stone - połączono z sobą  elementy drewniane i kamienne. W kolorystyce dominują odcienie brązu i szarości.

W restauracji połączonej z kawiarnią jest sto miejsc siedzących. Na zewnątrz znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 92 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 25 miejsc. Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.