Juwenalia ANS dzień drugi. Istne szaleństwo pod sceną [GALERIA ZDJĘĆ]

Juwenalia ANS dzień drugi. Istne szaleństwo pod sceną [GALERIA ZDJĘĆ]

Co tam się działo! Szalejący tłum tańczący pod sceną, radość, energia… – tak można podsumować drugi dzień Juwenaliów Akademii Nauk Stosowanych w  Nowym Sączu. Miasto żyje, również Jagiellońska tętniła życiem aż do rana. Wszystko za sprawą studentów, chociaż do wspólnego świętowania zaproszeni są wszyscy. 

Juwenalia wystartowały 17 maja i dzisiaj zakończy je kino plenerowe przy restauracji 88, ale zanim… Wróćmy do tego co działo się wczoraj. A działo się sporo. Na scenie zbudowanej na Starej Sandecji zagrał m.in. zespół w całości złożony ze studentów ANS Art&Sound. Później publiczność bawiła się wraz Astro Waves. Tłum studentów, ale nie tylko, dosłownie oszalał kiedy na scenie pojawił się Wac Toja, co mogliście na bieżąco oglądać na naszym fanpage’u na Facebook’u.

Na tym nie koniec. Tuż po koncertach żacy przenieśli się do sądeckich klubów. Od godziny 22:00 w trzech klubach rozpoczęły się imprezy. W każdym przygotowano inny rodzaj muzyki. W LaRoce wyraźnie słychać latynoskie brzmienia, klub X przywitał uczestników rapem oraz disco a pub Piwnica oddany został imprezowiczom, którzy lubią karaoke.

Przed studentami trzeci i ostatni dzień świętowania. O godzinie 17:00 w bibliotece ANS skecz studencki, a po nim na scenie pojawi się stand-uper Bartosz Gajda (wejściówki są darmowe – wejdzie tyle osób ile się zmieści w sali). Finałem Juwenaliów będzie pokaz filmowy w plenerze – na terenie restauracji 88. Zorganizowała je grupa Plener for You.

Czytaj także: Nowy Sącz. Trwają juwenalia ANS. Mamy dla Was zdjęcia z pierwszego dnia [FOTO]

Fot. Adrian Maraś 

Reklama