Józef Leśniak pełnomocnikiem PiS w powiecie nowosądeckim

Józef Leśniak pełnomocnikiem PiS w powiecie nowosądeckim

Józef Leśniak został pełnomocnikiem PiS w powiecie nowosądeckim. Decyzję w tej sprawie podjął 27 maja, minister Wiesław Janczyk,  Pełnomocnik Okręgu nr 14 obejmującego  powiaty gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański oraz miasto Nowy Sącz. Poseł Leśniak pełni również funkcję okręgowego koordynatora do spraw wyborów samorządowych.

Pełnomocnik Struktur Prawa i Sprawiedliwości w powiecie nowosądeckim oraz okręgowy koordynator do spraw wyborów samorządowych to dwie odrębne funkcje – mówi Józef Leśniak. – W naszej partii obowiązuje jednak praca zespołowa i ważne jest aby wszyscy samorządowcy i parlamentarzyści współpracowali ze sobą na różnych poziomach oraz dzielili się doświadczeniem i pomysłami. Fakt, że sprawuje wspomniane dwie funkcje, może pomóc w szerszej koordynacji naszej pracy w terenie, także w perspektywie przyszłych wyborów.

Józef Leśniak nie kryje, że współpraca ta ma fundamentalne znaczenie, zwłaszcza w kontekście niesnasek jakie pojawiły się w lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości po ostatnim zjeździe w listopadzie zeszłego roku.

– Trudno mówić o kryzysie, ale pewien niesmak pozostał. Dlatego ważne jest, abyśmy wspólnie działali na rzecz naszego powiatu i szerzej całego okręgu – mówi.

Józef Leśniak to poseł pierwszej kadencji, zaś zgodnie z zaleceniami prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego młodzi stażem parlamentarzyści mają do odegrania istotną rolę w przygotowaniu partii do przyszłorocznych wyborów.

fot. www.jozeflesniak.pl

Weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.