Jeśli nie będzie chętnych, miasto przejmie Miasteczko Multimedialne?

Jeśli nie będzie chętnych, miasto przejmie Miasteczko Multimedialne?

Dziś prezydent Ludomir Handzel odwiedził Miasteczko Multimedialne i spotkał się tam z syndykiem Witoldem Kadłuczką. Podczas spotkania zostały podjęte rozmowy na temat możliwości przejęcia Miasteczka Multimedialnego przez miasto Nowy Sącz. Handzel poinformował, że jeżeli do 21 grudnia 2018 r. podczas drugiej licytacji nie znajdzie się kupiec, wystąpi on z wnioskiem o przejęcie Miasteczka Multimedialnego przez miasto.

 

Podczas zwiedzania nowoczesnych laboratoriów multimedialnych w tym studia telewizyjnego, studia motion capture czy studia dźwiękowego, zastanawiano się nad możliwością udostępniania nowoczesnej infrastruktury na rzecz sądeckich uczelni, czyli PWSZ oraz WSB-NLU. Pan Prezydent w przypadku przejęcia Miasteczka Multimedialnego chciałby oprócz działalności badawczo-naukowej udostępniać zarówno pomieszczenia biurowe jak i infrastrukturę multimedialną również dla przedsiębiorców, aby stymulować rozwój branży IT oraz powstawanie nowych miejsce pracy – informują pracownicy  biura prasowego ratusza.

Minął termin wpłaty wadium. Chętnych na zakup Brainville nie ma

Fot. MMC Brainville 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.