Jesienny Festiwal Teatralny START!

Zgodnie z tradycją Festiwal Teatralny rozpoczął się od wernisażu. W tym roku swoją wystawę pn. "Teatr kolorów" zaprezentował Ryszard Miłek - znakomity pastelista, który ma na koncie 85 prezentacji indywidualnych oraz 140 zbiorowych.Jego wystawa doskonale wpisała się w pierwszą sztukę na motywach "Dziennika" i "Drugiego dziennika" Jerzego Pilcha.

Na deskach teatru MOK zobaczyliśmy Adama Ferencego i Joannę Kosierkiewicz. Było to opowiadanie o życiu, czasami bardzo trudnym, wypełnionym alkoholem i ciężką chorobą. Mistrz Adam Ferency właściwie nie musiał mówić, wystarczy, że był, że grał sobą. Jego partnerka, aktorka młodego pokolenia miała szalenie trudne zadanie przy tak wspaniałym aktorze. Pokazała jednak, że jej wybór przez Adama Ferencego był niezywkle przemyślany.

Warto było przyjść na Festiwal. Sztukę "Dziennik przebudzenia" zrealizowała Agencja Artystyczna C.D.N z Krakowa.
Dzisiaj zgoła odmienny klimat - komedia "Cudowna terapia". Wystąpią znani i lubiani aktorzy: Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek.

MebleBugajski

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.