Jerzy Galara z Golden Team: To będzie święto boksu!

Jerzy Galara trener w nowosądeckim klubie Golden Team, organizator gali boksu zawodowego „JawTrans Boxing Night” mówi o zbliżającym się wydarzeniu.

Szykują się wielkie bokserskie emocje. W piątek 24 listopada o godz. 19 na hali MOSiR w Nowym Sączu odbędzie się wielka gala boksu zawodowego „JawTrans Boxing Night”. Jakie atrakcje przygotowaliście dla kibiców?

Niewątpliwym wydarzeniem będzie obecność Przemysława Salety, który pojawi się u nas jako gość specjalny. Będzie okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, zdobycia autografu. Wśród kibiców, którzy pojawią się na gali rozlosujemy ciekawe nagrody. Przygotowaliśmy też niespodziankę, o czym będzie można przekonać się już w trakcie imprezy. Na gali przeprowadzimy ponadto zbiórkę pieniędzy dla naszego gościa Tomka Brzeskiego. Dziś o godz. 18 w Galerii Trzy Korony” odbędzie się trening pokazowy zawodników, którzy wystąpią na naszej gali. Jutro o tej samej porze powtórka. Będzie tam też można wygrać bilet na nasze zawody.

Na gali wystąpią sądeccy pięściarze w osobach m.in. Daniela Bociańskiego, Tomasza Garguli czy Kacpra Salabury.

Dojdzie do pojedynku o pas mistrza świata! Tego jeszcze w Nowym Sączu nie było, jeśli mowa o boksie. O tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata ma powalczyć Daniel Bociański.

Bilety na galę kosztują po 20 i 40 zł. Gdzie można je nabyć?

Wejściówki są dostępne w siłowni Genesis (ul. Nadbrzeżna 36), a także w sklepie Gol Sport (ul. Żywiecka 36). Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej proszę dzwonić pod numer 509 329 790. Z pewnością 24 listopada warto być razem z nami!

Fot. Remigiusz Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.