Jedyne miejsce, gdzie można zdobyć nieziemskie kwalifikacje jest w Nowym Sączu!

Jedyne miejsce, gdzie można zdobyć nieziemskie kwalifikacje jest w Nowym Sączu!

Zobaczyć radość w oczach dziecka – bezcenne. Nie ma nic piękniejszego na świecie, niż beztroski dziecięcy uśmiech. Właśnie taka nagroda czeka na osoby, które wezmą udział w świątecznej akcji pomocowej Stowarzyszenia Sursum Corda „Zostań Dyplomowanym Mikołajem”.

Przekazując prezenty lub darowiznę na zakup prezentów dla najmłodszych podopiecznych programu chcepomagac.org oraz ich rodzeństwa bądź dzieci (jeśli podopieczni są dorośli), wypełnisz jedyny konieczny warunek do otrzymania tytułu Dyplomowanego Mikołaja.

Instrukcja dla kandydatów na Mikołajów jest prosta: odszukaj list dziecka TUTAJ zdecyduj, który prezent chcesz ufundować lub kupić i działaj!. Możesz dokonać samodzielnie zakupy wskazując w sklepie internetowym adres Stowarzyszenia Sursum Corda jako miejsce dostawy. Możesz również dostarczyć zakupione prezenty do stowarzyszenia. Sam decydujesz jaką formę wybierasz. Dokonując zakupu przez internet – podaj w sklepie adres doręczenia dla kuriera: Stowarzyszenie Sursum Corda, ul. św. Małgorzaty 3, 33-300 Nowy Sącz. Jeśli kupujesz w sklepie stacjonarnym – przyślij prezenty kurierem lub przywieź osobiście w godz. 8-16, do 10 grudnia. Nie pakuj prezentów, tym zajmą się pomocnicy-wolontariusze.

Każdy, kto obdaruje dzieciaki świątecznymi upominkami, o które proszą w listach otrzyma świadectwo uprawniające do posługiwania się tytułem Dyplomowanego Mikołaja.

Na wszelkie pytania odpowiedzą pomocnicy Św. Mikołaja, skontaktuj się z nimi telefonicznie: 792 095 402 (pn.-pt. 7.30-15.30) lub mailem: [email protected]

źródło/fot. Sursum Corda; zdjęcie w nagłówku: Unsplash
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama