,,Jedyne co mogę, to przynieść nadzieję”. Premiera nowego utworu Arkadio z udziałem Marka Piekarczyka!

,,Jedyne co mogę, to przynieść nadzieję”. Premiera nowego utworu Arkadio z udziałem Marka Piekarczyka!

,,Nie żyłeś w tych ścianach. Nie oddychałeś tym powietrzem. Nie mów nic”.  Dziś (26 października) swoją premierę ma kolejny klip Arkadio (Arkadiusza Zbozień) pt. ,,Nie mów nic”. Raper w swoich utworach porusza trudne i zarazem delikatne tematy. Tym razem nie będzie inaczej. W nadchodzącym klipie usłyszymy o wyzwaniach związanych z dorastaniem w dysfunkcyjnej rodzinie.

Autor z pasją i misją inspiracji do życia w oparciu o swoje pasje realizuje swój program profilaktyczny. W jego ramach odwiedza ośrodki wychowawcze po to właśnie, by inspirować. Historia rapera pełna jest wzlotów i upadków, o których sam opowiada. W młodych ludziach jednak Arkadio zaszczepia myśl o życiu w oparciu o talenty i swoje indywidualne predyspozycje. Przykłada ogromną wagę do słowa i pracuje z nim na wielu płaszczyznach, aby jego przekaz mógł być jak najbardziej uniwersalny. Arkadio jest również pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji ,,Rób to, co kochasz”.

,,Nie mów nic”

– Chcemy tym klipem wysłać trochę wiary i nadziei w szczególności dla tych, którzy mają trudny start. Spotykając się z młodzieżą w całej Polsce, zawsze myślę sobie, że jedyne co mogę zrobić, to właśnie zasiać trochę nadziei. Jak mówią wersy na końcu pierwszej zwrotki: „Być może im trudniejszy start, tym większy smak zwycięstwa”- zaznacza autor. 

26 października na YouTubie każdy będzie mógł poczuć moc słów pieczołowicie dobranych przez Arkadio. W utworze ,,Nie mów nic” usłyszymy jednak więcej głosów. Gościnnie udzielają się w nim Marek Piekarczyk oraz Waldemar Kasta. W stworzonym do piosenki teledysku, autorstwa Artura Bocheńskiego, zagrał Filip Gurłacz.

Cała ta oprawa pozwala słuchaczowi…poczuć. Poczuć i spróbować zrozumieć z czym zmagają się osoby zmuszone dorastać w dysfunkcyjnych rodzinach. Choć jak słyszymy ,,Nie żyłeś w tych ścianach. Nie oddychałeś tym powietrzem. Nie mów nic”. Ten tekst przeznaczony jest dla osób, które potrzebują wsparcia, inspiracji, siły – ,,Musisz wstać. Musisz ujrzeć ten świat nie z perspektywy podłogi”.

Jak sam Arkadio zaznacza, jedyne co może to przynieść nadzieję w tekstach, a to już przecież wiele.

 

fot. materiał promocyjny

Czytaj też:

Nowy Sącz. Paweł w pożarze stracił wszystko. Ruszyła zbiórka dla ojca czwórki dzieci

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama