Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu osobówek

Renault uderzył w tył Alfa Romeo. Pierwszym samochodem podróżowały dwie osoby, drugim - sam kierowca. Do wypadku doszło wczoraj około 15:50 w Paszynie (gmina Chełmiec).

- Pojazdy znajdowały się poza drogą, Alfa Romeo na zatoczce autobusowej a Renault na zjeździe do pobliskiego sklepu. Na drodze były rozlane płyny eksploatacyjne oraz części karoserii - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu i z OSP Paszyn zabezpieczyli miejsce, odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach i kierowali ruchem wahadłowym. Zasypali też sorbentem rozlane płyny eksploatacyjne i usunęli na pobocze pozostałości po zdarzeniu.

Choć wszyscy uczestnicy wypadku samodzielnie opuścili pojazdy i nikt nie skarżył się na dolegliwości, to cała trójka została przebadana przez załogę karetki pogotowia ratunkowego i jedna osoba trafiła do szpitala.

Policjanci na miejscu badali przyczyny i okoliczności wypadku.

fot. PSP w Nowym Sączu

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.