Iza Szafrańska prezentuje utwór promujący nową płytę. Współpracowała z liderem zespołu Enej

Iza Szafrańska prezentuje utwór promujący nową płytę. Współpracowała z liderem zespołu Enej

Izabela Szafrańska

Izabela Szafrańska wychodzi do świata w kolejnej odsłonie. Dziś premiera singla „Spadłam ci ze słonka”, który promuje jej najnowszą płytę „Żydowska ulica/Jewish street”.

Teledysk do utworu ma powstać na przełomie kwietnia i maja. Artystka zdradza, że nie planowała udostępniać nic przedpremierowo, jednak postanowiła ,,dać trochę radości ludziom w tych trudnych i smutnych czasach”.

– Moja płyta „Żydowska ulica/Jewish street” to suma pasji, talentów, wykształcenia, doświadczenia, marzeń i ciężkiej pracy. Kocham tę muzykę, jej mistycyzm i nieodkryte jeszcze horyzonty. Śpiewając pieśni żydowskie, przenoszę się w inny świat – mówi piosenkarka pochodząca z Lipnicy Wielkiej.

Izabela cieszy się, że płytę nagrała ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi: Przemkiem Zalewskim, Maćkiem Magnuskim, Kornelem Kondrakiem, Przemkiem Skałubą, Marcinem Drabikiem i Łukaszem Belcyrem. Na krążku pojawił się także gość specjalny.

– Gościnnie na płycie zagrał na akordeonie Piotr „Lolek” Sołoducha – lider zespołu Enej, który zachwycił się moim żydowskim projektem i postanowił wyprodukować mi płytę. Jestem ogromnie wzruszona, wdzięczna i brak mi słów, że kolejne moje marzenie właśnie się spełnia – przyznaje Izabela Szafrańska.

Premiera płyty odbędzie się 25 marca w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowej Tarnowskiej (dawna Synagoga). Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00, a wstęp jest wolny. Patronat nad wydarzeniem objęli między innymi Stowarzyszenie na rzecz integracji, rozwoju i promocji Gminy Korzenna – „Korzenie” oraz Wójt Gminy Korzenna.

Utworu ,,Spadłam ci ze słonka” można wysłuchać poniżej.

fot. Wiktor Franko

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.