Dramatyczne wydarzenie. Mężczyzna chciał odebrać sobie życie przy ruinach zamku

Jak informuje Policja, kilka dni temu 29-latek chciał odebrać sobie życie w parku przy ruinach zamku w Nowym Sączu. Był wieczór, funkcjonariusze patrolujący teren zauważyli jego dziwne zachowanie i w ostatniej chwili uratowali go przed desperackim krokiem. 

PROTKASA1

– Sądeccy kryminalni zwrócili uwagę na dwóch kłócących się mężczyzn, którzy zmierzali w stronę ruin zamku. Następnie, gdy byli już na terenie parku, jeden z mężczyzn podszedł do drzewa i zarzucił na gałąź plastikową taśmę – informuje podkomisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu

Mężczyzna wyszedł na pień drzewa, zrobił pętlę i założył ją na szyję. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i w ostatniej chwili uratowali 29- latka. Kiedy policjanci ruszyli na pomoc, jego towarzysz odjechał rowerem. Niedoszły samobójca trafił do szpitala.

Fot. Kinga Nikiel-Bielak 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]