Iwona Mularczyk: „Na terenie miasta jest ponad 860 banerów Ludomira Handzla” [AUDIO]

Iwona Mularczyk: „Na terenie miasta jest ponad 860 banerów Ludomira Handzla” [AUDIO]

Iwona Mularczyk, bannery

Miasto wygląda jak jedna wielka reklama. Banerów z kampanii Ludomira Handzla jest na terenie Nowego Sącza ponad 860 – oznajmiła dziś podczas konferencji prasowej kandydatka na prezydenta Nowego Sącza Iwona Mularczyk. Zaprosiła dziennikarzy na skrzyżowanie ulic Dunajewskiego i Szwedzkiej. Tutaj, na budynku dawnej siedziby Policji w Nowym Sączu rozmach kampanii urzędującego prezydenta jest szczególnie jaskrawo widoczny. Jak się to ma do uchwały krajobrazowej? – pyta konkurentka Handzla.

– Zaprosiłam państwa razem z radnymi klubu Prawo i Sprawiedliwość specjalnie w to miejsce. A dlaczego? Bo tutaj widać jak w Nowym Sączu działa uchwała krajobrazowa. Dokładniej, jak działa ona w wykonaniu prezydenta Ludomira Handzla – mówi radna Iwona Mularczyk, po czym dodaje: – Rozpoczęła się kampania wyborcza i państwo widzą, jak całe miasto wygląda. Jak jedna wielka reklama, bo tych banerów na terenie miasta jest taka ilość… ponad 860 samych z kampanii Ludomira Handzla. 

W grupie osób, które spotkały się z dziennikarzami była również radna Krystyna Witkowska, jak również osoby przedstawione, jako lokalni przedsiębiorcy.  

– Chcę poinformować i dać przykład okręgu numer trzy. Mieszkańcy tam nie mają informacji o tym, co się dzieje w mieście. Musimy jeździć do Zawady i tam na tablicy czytać informacje – wyjaśniła radna Krystyna Witkowska. – Okręg ten, to osiedla Kilińskiego, Millenium, Wojska Polskiego, Nawojowska i Gorzków. Mieszkańcy stąd muszą się udawać do Zawady po informacje – dodaje.  

Całość konferencji można odsłuchać poniżej:

Czytaj także: Nowy Sącz. Smutny wernisaż Jerzego Treita zamiast radosnej podróży

Fot. DTS24

Reklama