Siedem medali na jednych mistrzostwach. Gladiator potrafi!

Reprezentanci UKS Gladiatora Binczarowa wystartowali na Mistrzostwach Polski Kadetów, które odbywały się w Mysiadle pod Warszawą. Podopieczni trenera Amadeusza Kwiatkowskiego spisali się rewelacyjnie i wywalczyli na tej imprezie aż siedem medali!

wsb3

Dwa z tych krążków były złote, dwa srebrne, zaś trzy brązowe. Kolejny pracowity weekend za nami! Bardzo cieszymy się z ilości krążków, jakie wywalczyli nasi zawodnicy – komentuje trener Kwiatkowski.

Szymon Góra wygrał cztery walki, wszystkie przed czasem i trzeci rok z rzędu został Mistrzem Polski! Julia Niewiadomska zwyciężała w czterech walka i również zdobyła tytuł mistrzowski. Tymczasem Kamila Igielska wróciła do domu, jako wicemistrzyni Polski. Podobny wynik osiągnął Kacper Krok również plasując się na drugim miejscu. Brązowe medale zdobyli kolejno Zuzia Święs, Beata Fyda, Nadia Xic.

Ponadto w zawodach brali udział: Hubert Głowczyk, Mikołaj Prechitko, Blanka Prechitko, Kacper Zając, Ilona Kokoszka

Czekamy już na powołania do reprezentacji i przygotowujemy się na wrześniowe mistrzostwa świata we Włoszech. Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów bez których te wszystkie sukcesy nie byłyby możliwe… to dzięki wam! Dziękujemy firmie StanDrew Staszek Stanisław Krok, firmie Florex – Mariusz i Ewa Pękala; firmie AdMax – Adam Gruca, Hotelowi Panorama z Krynicy Zdroju, Gminie Grybów, Miastu Grybów, Gminie Uście Gorlickie – podsumowuje Kwiatkowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UKS Archiwum

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]