III edycja Sądeckiej Mapy Rowerowej zakończona. Mamy zwycięzców

Długie, krótkie, wymagające sporo wysiłku, a także te, które dostarczą nam jedynie lekkiej rozgrzewki - takie trasy zaprezentowali nam Czytelnicy biorący udział w konkursie zorganizowanym w ramach III edycji Sądeckiej Mapy Rowerowej. Przesłane przez Was propozycje oceniała specjalna kapituła. Komisja brała pod uwagę przede wszystkim wkład pracy w opisanie przemierzonej ścieżki. Dołączyliście fotorelację? Za to były przyznawane dodatkowe punkty.

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczyło przesłać opis dowolnej wycieczki rowerowej oraz załączyć kilka fotografii. Wszystko po to, by ktoś mógł skorzystać z Waszych podpowiedzi i przejechać opisaną trasę. Autorzy najciekawszych propozycji zostali nagrodzeni, a wszystkie nadesłane trasy znajdują się w specjalnej zakładce ,,Sądecka Mapa Rowerowa" na portalu dts24.pl oraz na stronie Sądeckiego Towarzystwa Cyklistów (www.nowysacznarowery.pl).

Partnerami akcji są: Województwo Małopolskie, Bike Atelier - Nowy Sącz, Sądeckie Towarzystwo Cyklistów oraz „Dobry Tygodnik Sądecki". Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Poniżej zwycięzcy III edycji Sądeckiej Mapy Rowerowej. Nagroda dodatkowa została przyznana za krótką miejską rozgrzewkę. Liczymy, iż w przyszłym roku ta trasa nieco się wydłuży. Po odbiór nagród zapraszamy od poniedziałku (22 lipca) do redakcji ,,Dobrego Tygodnika Sądeckiego" (Żywiecka 25) od godziny 9:00-15.30.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w tegorocznej edycji. Widzimy się na trasie!

Partner konkursu

Fot. Natalia Sekuła

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.