Hokejowy Huragan w Nowym Sączu

Hokejowy Huragan w Nowym Sączu

Od kilku lat w Nowym Sączu formowana jest drużyna hokejowa. Determinacja w przezwyciężaniu trudności organizacyjnych jest spora. Jednak wielcy miłośnicy tej dyscypliny sportu myślą o rozwoju swojego klubu. W planach jest zgłoszenie drużyny do Amatorskiej Ligi Hokeja.

Zespół występuje pod nazwą Huragan Nowy Sącz. Dysponuje profesjonalnym sprzętem hokejowym (co wiąże się z dużym kosztem), ale największym problemem jest odpowiednie lodowisko, które byłoby wyposażone w wystarczająco mocne bandy. Dlatego zawodnicy wyjeżdżają na treningi do Krynicy, choć w przeszłości odbywały się one również na taflach w Nowym Sączu.

– Staramy się rozgrywać spotkania przynajmniej raz w miesiącu w okresie zimowym – powiedział Kamil Gondek, który pod względem organizacyjnym kieruje Huraganem Nowy Sącz. – W naszej drużynie trenuje kilkanaście osób, które wcześniej nie występowały w żadnym innym hokejowym klubie. Dlatego mamy typowo amatorski zespół, ale zapału nam nie brakuje. Raz w tygodniu organizujemy wyjazd na trening do Krynicy, bo tam mamy odpowiednie warunki. W planach mamy zgłoszenie drużyny do Amatorskiej Ligi Hokeja, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Fot. Archiwum Huragan Nowy Sącz (facebook)

Lubisz wypić grzańca na narciarskim stoku? Pij z umiarem! Jeśli przesadzisz, możesz słono zapłacić [FILM]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.