Hit transferowy z udziałem byłego piłkarza Sandecji!

Wojciech Trochim, który jeszcze w sezonie 2017/2018 był zawodnikiem Sandecji 11 stycznia został zaprezentowany jako nowy gracz trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Przejście 30-letniego pomocnika do ekipy Marcina Sasala jest z pewnością hitem transferowym w tej klasie rozgrywkowej. Trochim, wciąż w dobrym dla piłkarza wieku, w rundzie jesiennej reprezentował barwy pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice, dla której zanotował osiem meczów, w tym trzy w wyjściowym składzie.

POMOCNIK SANDECJI BLISKO GRY W… 3. LIDZE

W kampanii 2017/2018 Trochim był jednym z głównych motorów napędowych Sandecji, której przyszło rywalizować w ekstraklasie. Pomocnik zdobył wówczas sześć goli w elicie, pokonując bramkarzy m.in. Legii Warszawa, Górnika Zabrze, Piasta Gliwice czy Lechii Gdańsk.

ILE SANDECJA ZAROBIŁA NA TRANSFERZE THIAGO DO CRACOVII?

Wojciech Trochim ma być liderem trzecioligowca, który plasuje się dopiero na 13. miejscu w grupie 4. trzeciej ligi.

Pojawiła się oczywiście opcja gry w Górniku Łęczna, jednak zdecydowałem się na Ostrowiec, ponieważ najważniejsza jest dla mnie regularna gra, a zdaję sobie sprawę, że w klubach z TOP 3 w drugiej lidze mógłbym usiąść na ławce rezerwowych. Mam świadomość, że trener Sasal będzie mnie widział jako lidera drużyny, który ma tę ekipę ciągnąć do przodu – powiedział na konferencji prasowej Wojciech Trochim (cytat za www.kszo1929ostrowiec.pl).

KOSZULKA SĄDECZANINA RAFAŁA DUDKA SPRZEDANA ZA ZAWROTNĄ KWOTĘ! [ZDJĘCIA]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. KSZO 1929

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.