Historia pewnej fotografii

Historia pewnej fotografii

A teraz świąteczny prezent dla Czytelników „Brukowca”. Prawdziwy unikat na rynku, oryginał nigdzie jeszcze niepublikowany. Poznajecie tego młodzieńca z zawadiacką bujną czupryną? Oczywiście, to przyszły prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel!

Jak widać na załączonym obrazku, Handzel już w liceum interesował się polityką. Tu z wyraźną satysfakcją graniczącą z niepohamowanym wybuchem radości, pozuje do zdjęcia z niemniej słynnym Januszem Korwin-Mikkem. Bez analizy politologów trudno z tej jednej archiwalnej fotografii wywnioskować, jakie były w młodości polityczne sympatie Handzla. Na pewno jednak jakieś 25 lat po zrobieniu tego zdjęcia to Ludomir Handzel może o sobie powiedzieć, że z dwóch osób widocznych na fotografii właśnie on zdobył w Nowym Sączu więcej głosów niż polityk obok we wszystkich głosowaniach w jakich się pojawił. Tylko skąd mógł o tym wiedzieć fotograf naciskający migawkę aparatu?

Czytaj „Dobry Tygodnik Sądecki” – kliknij i pobierz bezpłatnie cały numer:

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.