Heron w Siennej ma najlepsze SPA w Polsce

Heron Live Hotel już po raz drugi wygrał plebiscyt Perfect SPA Awards 2019 w kategorii Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce. Spośród siedemdziesięciu hoteli SPA w całym kraju Heron okazał się najlepszy nie tylko w opinii głosujących, ale także kapituły konkursowej złożonej z ekspertów. Doceniono go za kompleksową ofertę, ponadprzeciętną jakość świadczonych usług, szczególną dbałość o detale oraz zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia w harmonii z naturą. To nie wszystko. Heron zgarnął również wyróżnienie w kategorii Najlepsze Luksusowe SPA 5* w Polsce.

Renault2

Uroczysta gala wręczenia nagród z udziałem gwiazd odbyła się w Warszawie. Uczestniczył w niej Robert Korzeniowski – Ambasador Heron Live Hotel. Nagrodę wręczaną przez Pawła Polkę - dyrektora konkursu oraz Mateusza Ziółko, odbierały Patrycja Hedwig - kierownik live SPA oraz Jolanta Gawryś - kierownik sprzedaży i marketingu Heron Live Hotel.

Szeroka gama zabiegów - od wykonywanych w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie, poprzez czerpiące z bogactwa natury, aż po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - pozwala na indywidualne podejście do każdego gościa.

Wizytówki strefy Wellness to basen typu ‘Infinity pool’,wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, kompleks saun, bogato wyposażona sala fitness i pokój relaksu z inhalacją solną.

-Dziękujemy wszystkim za zaufanie i oddane głosy. W naszym SPA goście hotelu odrywają się od trosk dnia codziennego czując pełnię relaksu i odprężenia. Strefa SPA & Wellness została zaprojektowana tak, aby można było w pełni odczuć dobroczynne działanie wody - mówi Jolanta Gawryś, Kierownik Sprzedaży i Marketingu Heron Live Hotel.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.