Zemsta" - spektakl Teatru Nowego w AULI PWSZ w Nowym Sączu

Teatr Nowy w Nowym Sączu rozpoczął Sezon Teatralny. Po propozycji dla Widza Najmłodszego - spektaklu "Śnieżka. Historia odwrócona", który miał miejsce 8 września na scenie kameralnej przy ulicy Jagiellońskiej 36, wychodzi naprzeciw potrzebom kulturalnym Widza Dorosłego.
Wszystkich "głodnych sztuki" zaprasza do Auli PWSZ (al. Wolności 40) o godzinie 18:00 na dobrze wszystkim znaną "Zemstę", jednak w wydaniu nieoczywistym.

"Zemsta" w reżyserii Krzysztofa Pomietło to połączenie klasycznej adaptacji dramatu Aleksandra Fredry oraz zaskakujących elementów współczesności, które przypominają o aktualności tego arcydzieła komedii także dzisiaj.

Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek, czyli przedstawiciele dwóch zwaśnionych rodów, walczą o dzielący Zamek mur. "Zemsta" A. Fredry to jedno z arcydzieł literatury polskiej, uważana również za klasykę komedii. Sztuka pod przykrywką humoru, ukazuje w krzywym zwierciadle wiele cech Polaków i polskości.

Rezerwacji na spektakl można dokonywać pod numerami: 506 205 595 oraz 793 397 984.

 

 

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.