HELIOS NA SCENIE: DAVID GARRETT. Mamy bilety!

HELIOS NA SCENIE: DAVID GARRETT. Mamy bilety!

David Garrett, najszybszy skrzypek świata, po raz pierwszy na wielkim ekranie! Zobacz koncert w niezwykłej Arena di Verona z udziałem kilku tysięcy fanów artysty.

Dzięki pasji do muzyki i mistrzowskiej wirtuozerii Garettowi udało się połączyć świat pop-u i rocka z klasyką, dzięki czemu swoją twórczością zaraził publiczność na całym świecie.

Równie mocno kochany za błyskotliwe interpretacje rockowych hitów m.in. „Purple Rain” czy „Smells Like Teen Spirit” i przeboje „Viva la vida” czy „Hey Jude”, jak i klasyczne aranżacje: „V Symfonię” Beethovena czy „Clair de Lune” Debussy’ego.

David Garrett wie, jak porwać publiczność i sprawić, by wstała z miejsc jak na żadnym innym jego występie dotychczas. Zobacz to na własne oczy podczas koncertu w kinie, a także na żywo już 18 kwietnia w Warszawie. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na:

www.helios.pl/39,Nowy-Sacz/BazaFilmow/Szczegoly/film/27282/DAVID-GARRETT-at-The-Arena-di-Verona!

 

Oto szansa dla CIEBIE na wejściówkę do Kina Helios na

DAVID GARRETT at The Arena di Verona

START: 9.03.2023, godz. 18.00

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim podziel się z nami swoją ulubioną (współczesną) interpretacją muzycznego hitu.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (tj. 8 marca) do godz. 12.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook