W środę Kino Kobiet w Heliosie. Mamy dla Was bilety!

W środę – 15 lipca, w nowosądeckim Kinie Helios znów szczególny wieczór dedykowany Paniom.  O godzinie 18. rozpocznie się Kino Kobiet z filmem „Na topie”  Dla którejś z naszych Czytelniczek mamy w upominku podwójne zaproszenie na to wydarzenie.  

wsb3
Co zrobić, aby zdobyć je dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej? Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o seansie i w komentarzu pod nim napisz, z kim i dlaczego chciałabyś pójść do kina. Miło nam będzie również jeśli konkursowy post ,,polubisz” i udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś do godziny 22:00 (17.07), później wyłonimy zwyciężczynię – autorkę najciekawszego naszym zdaniem komentarza.

Więcej informacji o najbliższym Kinie Kobiet, atrakcjach, konkursach i motywie przewodnim wieczoru TUTAJ.

Opis filmu:

Znajdujemy się w olśniewającym świecie sceny muzycznej Los Angeles, gdzie błyszczy wspaniała Grace Davis (Tracee Ellis Ross), gwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace, która nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Sprawy nabierają tempa, gdy wieloletni menedżer Grace (Ice Cube) przedstawia piosenkarce wybór, który może zmienić bieg jej kariery, a Grace musi podjąć decyzję, która może wpłynąć na jej dalsze życie. Główne bohaterki czeka seria trudnych do przewidzenia wydarzeń, na które nawet doskonała asystentka nie byłaby się w stanie przygotować. Z pewnością wszystko się zmieni…

 

źródło: Kino Helios

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]