Halo Nowy Sącz, halo okoliczne szkoły. Jakub Błaszczykowski może przyjechać właśnie do Was

Halo Nowy Sącz, halo okoliczne szkoły. Jakub Błaszczykowski może przyjechać właśnie do Was

Kuba Błaszczykowski, szkoły, Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice

Halo Nowy Sącz, halo wszystkie szkoły w naszym regionie. Piłkarz Wisły Kraków Jakub Błaszczykowski ogłosił konkurs z ciekawymi nagrodami. Jedną z nich jest wizyta piłkarza na lekcji wychowania fizycznego w szkole, która zwycięży w konkursie. Zachęcamy do uczestnictwa pedagogów i uczniów z powiatów nowosądeckiego, limanowskiego oraz gorlickiego.

– Zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są naprawdę ciekawe nagrody. Jedną z takich nagród jest uczestnictwo mojej osoby w lekcji w-f w zwycięskiej szkole. Więc jeśli dbasz o bezpieczeństwo swoje jak i swoich bliskich podczas zajęć sportowych to bardzo serdecznie zapraszamy do tego konkursu – mówi Jakub Błaszczykowi w opublikowanym dzisiaj filmie na facebooku Wisły Kraków.

Czy któraś z lokalnych szkół zdoła zwyciężyć? Z pewnością byłoby to wielkie wyróżnienie. Jakub Błaszczykowski to były kapitan Reprezentacji Polski i gracz Wisły Kraków. Szerszej publiczności dał się poznać również jako działacz społeczny. Jeżeli więc chcecie z nim zagrać w piłkę – warto podjąć rywalizację w konkursie.

Organizatorzy przygotowali dwa rodzaje zgłoszeń. Jeden formularz zgłoszeniowy dedykowano nauczycielom bądź innym przedstawicielom szkoły. Drugi – mogą przesyłać rodzice lub prawny opiekun zgłaszanego ucznia.

Tematyka: „Jak dbasz o bezpieczeństwo swoje i kolegów w trakcie sportowej rywalizacji, jakich zasad przestrzegasz i jakie masz porady dla innych, by sportowa aktywność była bezpieczna dla wszystkich”. Odpowiedź na takie zagadnienie można przesyłać zarówno w formie tekstu, pracy plastycznej jak i filmu. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 15 roku życia, uczęszczającym do szkoły podstawowej w województwie małopolskim. Prace mogą nadsyłać rodzice, prawni opiekunowie oraz szkoły! Więcej o inicjatywie można przeczytać TUTAJ.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ PORTALU

Fot: KubaBłaszczykowski/WisłaKraków

Share on twitter
Share on facebook