Grybów. Awaria sieci wodociągowej. Burmistrz apeluje o wyrozumiałość i cierpliwość

Grybów. Awaria sieci wodociągowej. Burmistrz apeluje o wyrozumiałość i cierpliwość

W Grybowie na ulicy Jakubowskiego trwają prace związane z awarią wodociągu miejskiego, do którego doszło dzisiaj (26 kwietnia). Usunięcie usterki powinno zakończyć się wieczorem. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Dojazd do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Szkolnej, Komisariatu Policji w Grybowie, czy Urzędu Gminy w Grybowie, jest nieco utrudniony. Ruchem wahadłowo kieruje jeden z pracowników.

,,Korzystając z okazji pragnę również poinformować, iż kilka dni temu rozpoczął się remont drogi powiatowej na odcinku Grybów–Krużlowa, którego inwestorem jest Powiat Nowosądecki oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Nowym Sączu. Mając na uwadze obecną sytuację, oczywiście po wcześniejszych ustaleniach z Dyrektorem ZDW w Nowym Sączu, Miasto Grybów realizuje własne zadanie inwestycyjne polegające na budowie nowego odcinka sieci kanalizacyjnej zlokalizowanego na tej ulicy” – poinformował burmistrz Grybowa Paweł Fyda.

Jak dodaje, w ramach realizacji tego zadania, firma Tauron dokona wymiany słupów oświetleniowych oraz opraw oświetlenia ulicznego w ciągu ulicy Jakubowskiego. Gospodarz miasta prosi o wyrozumiałość i cierpliwość mieszkańców Grybowa. Podczas prac będą występować utrudnienia.

Fot. Natalia Sekuła

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.