Grybów. Rodzinny piknik pod znakiem bezpieczeństwa

W miejskim parku odbył się pierwszy Piknik Rodzinny pod hasłem „Mój dom – rodzina bez przemocy” W miłej atmosferze, na terenie muszli koncertowej w parku miejskim, spotkały się wielopokoleniowe rodzinny by wspólnie, radośnie spędzić czas.

Podczas przygotowanego przy współpracy Miasta Grybów z Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Fundacją Silver Economy wydarzenia nie zabrakło m.in. występów najmłodszych z Przedszkola Samorządowego Pod Topolą stoisk z niespodziankami, skocznych melodii w wykonaniu Zespołu Verb, prezentacji policyjnego radiowozu, smacznych smakołyków tych z grilla jak i na słodko oraz bezpłatnej loterii fantowej. Kulminacyjnym punktem pikniku był występ aktora i pieśniarza Lecha Dyblika, który podzielił się z zebranymi swoimi ciekawymi przemyśleniami o życiu. Tuż po nim, nadal w muzycznym akcencie, na scenie zaprezentowała się grybowianka Gabriela Motyka.

Piknik był okazją do podsumowania konkursu plastycznego dotyczącego przemocy w domu oraz sportowej rywalizacji w mini-golfa  i tenisa ziemnego. Ważną rolę podczas trwającego wydarzenia pełniły rownież prelekcje dotyczące bezpieczeństwa oraz przemocy w rodzinie. Wygłosili je ks. Paweł Bobrowski oraz st. asp. Barbara Przychocka-Serafin z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Naszą relację mogliśmy zrealizować przy wsparciu naszych sponsorów: Bus-Partner, PPH Libropol SP.J, JS Konstrukt, Wac-Woj, Ostoja Hotel & Restaurant, Bednarz Budownictwo, X-BUD handel s.c.- Materiały Budowlane, Elektro-Partner A.S oraz Sądecki Bartnik – Atrakcje – Bartna Chata, Muzeum Pszczelarstwa.

fot. M. Książkiewicz

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.