Grybów. Kolejny wypadek drogowy dzisiejszego dnia (zdjęcia)

Grybów. Kolejny wypadek drogowy dzisiejszego dnia (zdjęcia)

Kolejny wypadek dzisiejszego dnia. W Grybowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak informuje w rozmowie z naszym portalem dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz asp. sztab. Krystyna Ogorzałek zgłoszenie zostało przyjęte o godz. 16.40.

– Dostaliśmy przed chwilą informację o zderzeniu dwóch samochodów. Zostały już wysłane dwa zastępy JRG 1 Nowy Sącz, OSP Grybów oraz OSP Siołkowa. Póki co wiadomo o czterech osobach poszkodowanych. Dwie wedle zgłoszenia są zaklinowane – mówi asp. sztab. Krystyna Ogorzałek.

Na miejscu potwierdziły się otrzymane przez PSP informacje. Na drodze krajowej nr 28 zderzyły się samochody marki Honda oraz Nissan. Pojawiły się cztery zespoły pogotowia ratunkowego. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby dotrzeć do poszkodowanych osób.

W późniejszym czasie dyżurny operacyjny z PSP Nowy Sącz w rozmowie z naszym portalem potwierdził, że wszystkie poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala.

– Cztery osoby zostały ranne. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Nissanem podróżował sam kierujący. Z kolei Hondą jechały trzy osoby. Wszyscy uczestnicy zostali zabrani do szpitala. Droga jest już przejezdna. Działania trwały 3 godziny. Szacunkowo straty sięgają ok. 70 tys zł. – informuje dyżurny operacyjny z PSP Nowy Sącz.

Fot: OSP Siołkowa

Czytaj także: W Nowej Wsi dachował samochód. Kierowca w szpitalu. W Łabowej strażacy ratowali 68-letnią kobietę

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama