Grybów: dachowanie osobówki. Dwie osoby poszkodowane

Samochód osobowy uderzył w przydrożne barierki i dachował. Autem podróżował dwie osoby. Do zdarzenia doszło wczoraj (14 września) około 15:00 w Grybowie.

wsb3

Kiedy służby ratunkowe przybyły na miejsce, osobówka leżała na dachu, całkowicie blokując ruch na drodze. Obie osoby nią podróżujące były ranne, jednak opuściły pojazd o własnych siłach.

Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Grybów-Biała zabezpieczyli teren, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i odłączyli zasilanie w samochodzie.

Obie poszkodowane osoby zostały przebadane przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Jedna z nich trafiła do szpitala.

- Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez policje usunięto pojazd i pozostałości karoserii z jezdni w bezpieczne miejsce - informują funkcjonariusze PSP.

Fot. PSP w Nowym Sączu

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.